Ogłoszenia 05.02.2023

• V Niedziela Zwykła.

• Dziś I niedz. Adoracja Pana Jezusa

• W sobotę  wspom.  NMP z Lourdes. Jest to 30 Światowy Dzień Chorych.

• Dziękuję za pracę przy rozbieraniu części dekoracji świątecznej  pracowało 15 osób. Prace wykonano szybko ułożono podpisano i poskładano w magazynie w kartonach wszystkie elementy dekoracji, pracowali członkowie Duszpasterskiej Rady Parafialnej i inni.

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i of. na gaz.

• Dziękuję P. Józefowi Cichoń za transport gazu.

• Dziękuję P. Robertowi Kożbiał za drewno na opał.

• Dziękuję P. Józefowi Cichoń i Michałowi Czech za prace przy pielęgnacji drzew przy kościele.

• Dzieci komunijne wraz z rodzicami proszę na Msze św. na godz. 10:30 w każdą niedzielę, dzieci zajmują miejsca w pierwszych  ławkach.

• Prasa Gość N. Staś / 8 zł. /Wstań dla chorych / 5 zł.

• Ogłosz. na str. inter. Parafii. Nowa grafika  str. inter. dziękuję Piotrowi Kopeć, młodemu  informatykowi za przejęcie opieki nad stroną inter. parafii.

• Chcemy jako parafia przygotować „ Paczkę dla Ukrainy „ w przedsionku kościoła można składać trwałe art. żywnościowe oraz środki czystości.

• W tym tygodniu wyjątkowo w poniedziałek i środę Msza św. o godz. 17:00.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 05.02.2023