Ogłoszenia 07.05.2023

• Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. o godz. 10:00 / 15 osób /

• Biały Tydzień – Msza św. o godz. 18:00.

• Dziękuję Rodzicom Dzieci  I – Kom. za Dar Ołtarza, rodzice zakupili Piękny i drogi chodnik do naszego kościoła. Dziękuję Pani Marii Kisiel za pomoc w zakupieniu chodnika.

• Dziękuję za pracę, posadzenie kwiatów i ofiarę na Mszę św. wykoszenie trawy, obcięcie żywopłotu i inne.

• Dziękuję Panu Kubie naszemu organiście.

• Dziękuję Siostrom Albertynkom.

• Dziękuję Panu Kazimierzowi Krawczyk za prace elektryczne.

• Dziękuję p. Stanisławowi i Łukaszowi Marszalik za pracę przy nagłośnieniu.

• W niedzielę o godz. 10:30 Uroczystość Rocznicy I Komunii św.

• Próba dla dzieci Kl. IV w środę o godz. 17:00.

• W sobotę od godz. 9:00 sprzątanie kościoła, przed Rocznicą I Komunii / sprzątają rodzice dzieci /    od 17:30 możliwość spowiedzi św.

• W przyszłą niedzielę procesja św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę o 9:00.

• Nabożeństwo majowe w tygodniu o 18:00 w niedziele o 14:30. Dziękuję Siostrom Albertynkom za pomoc w śpiewie liturgicznym w tygodniu.

• Jutro Uroczystość św. Stanisława bkpa. i męczennika. Dzień Imienin Ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Wszystkim Solenizantom składam Serdeczne Życzenia.

• Prasa: G. Niedz.

• Maturzystom życzymy Światła Ducha Św. na czas egzaminów.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 07.05.2023