Ogłoszenia 19.02.2023

• VII  Niedziela  Zwykła.

• Dziś rozpoczyna się 40 – godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Wystawienie Pana Jezusa po drugiej Mszy Świętej od godz. 11:30 do 15:00. O godz. 14:45.  Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msza św. o godz. 15:00.

• Jutro i we wtorek wystawienie Pana Jezusa od godz. 16:00.  O godz. 16:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 zakończenie adoracji i Msza Św.

• W środę – Popielec. Msza święta i posypanie głów popiołem o godz. 18:00 w tym dniu obowiązuje post  ścisły. / of. jałmużna  postna dla ubogich /

• Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30. Zachęcam do udziału szczególnie dzieci i młodzież. Podczas każdego nabożeństwa Drogi Krzyżowej dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki.

• Od przyszłej niedzieli o godz. 14:30 Gorzkie Żale i Msza Św. o godz. 15:00.

• Nowe Zapowiedzi na tabl. ogłoszeń.

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła, i ofiarę na gaz.

• Dziękuję p. Józefowi Cichoń za pracę.

• Parafia złożyła ofiarę na Misje 1000 zł. cześć ofiar z kaplicy MB Skalskiej w naszym kościele.

• Na ofiary trzęsienia ziemi wpłacono 1100 zł.

• Ogłoszenia p. Wójta / info / na tabl. ogłoszeń i i str. int. parafii /

• Chcemy jako parafia przygotować „ Paczkę dla Ukrainy „ w przedsionku kościoła można składać trwałe art. żywnościowe oraz środki czystości.

• Prasa. Gość N.

• Wójt Gminy Liszki informuje o możliwości składania wniosków o nadanie odznaczeń „Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (50-lecie pożycia małżeńskiego)” przez pary zameldowane na terenie gminy Liszki na pobyt stały, które zawierały związek małżeński w 1973 roku oraz w latach wcześniejszych. Wnioski można składać do 30 kwietnia 2023 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Liszkach (budynek główny Urzędu Gminy – ul. Mały Rynek 2, pokój nr 2), bądź przesłać pocztą na adres Urzędu Gminy w Liszkach.”

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.

Spotkanie informacyjne dot. obwodnicy Liszek
    Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie oraz Wójt Gminy Liszki zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne związane z wielowariantową koncepcją obwodnicą miejscowości Liszki w ciągu DW 780. Spotkanie odbędzie się w dniu 21 lutego 2023 r. o godz. 17:00 w hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Liszkach (ul. Szkolna 50, 32-060 Liszki) i zostaną na nim przedstawione wybrane warianty planowanej obwodnicy. Zadanie realizowane na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenia 19.02.2023