Ogłoszenia 19.03.2023

• IV Niedziela W. Postu.

• Dziś Gorzkie Żale o 14:30 i Msza św.

• Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30. Zachęcam do udziału szczególnie dzieci i młodzież.

• Uroczystość św. Józefa z dnia dzisiejszego przeniesiona na jutro. Wszystkim Solenizantom  składam najlepsze życzenia wraz z modlitwą.

• W sobotę Urocz. Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Dziś można zabrać deklaracje o Duchowej Adopcji Życia Poczętego.

• W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi Ks. misjonarz z Piekar program Rekolekcji na tabl. ogłoszeń i na str. inter. parafii oraz przy wyjściu w wersji papierowej.

• W nocy z 24 na 25 marca planowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa 3 trasy do Kalwarii , Czernej.  Rozpocznie się Mszą św. o godz. 20:00 w naszym kościele   / plakat / i info. na tabl. ogłoszeń.

• Próby dla dzieci pierwszo komu. w poniedziałek i w środę o godz. 17:00.

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na gaz.

• Dziękuje p. Jankowi Rospond za prace hydrauliczne.

• Prasa. Gość  N.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 19.03.2023