EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

Szczęść Boże
Dnia 24 marca z naszej parafii wyruszy ekstremalna droga krzyżowa. Rozopczniemy mszą Świętą o godzinie 20, a zaraz po mszy wyruszymy na szlaki. W tym roku dostępne będą 3 trasy:

Czerwona – Matki Bożej Skalskiej z Mnikowa do Kalwarii Zebrzydowskiej 53 km

Niebieska – św. Brata Alberta z Mnikowa do Kalwarii Zebrzydowskiej 40km

Zielona – św. Bartłomieja Apostoła z Mnikowa do Czernej 37km

Zapisu można dokonać przez stronę internetową, pod adresem edk.org.pl. Trzeba wybrać obszar, wydarzenie (wpisując nazwę Mników) a następnie trasę. Osoby udające sie na szlak powinny poinformować o tym najbliższych. Należy że sobą zabrać: opis trasy, telefon, latarkę, coś do picia i jedzenia. Prosimy aby pamiętać że każdy uczestnik wychodzi na EDK na własną odpowiedzialność, dlatego trzeba dobrze rozeznać wybór dlugosci trasy i dostosowac ja do swoich możliwosci kondycyjnych. Życzymy wielu łask od Pana Jezusa Cierpiącego. Szczęść Boże.

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA