Ogłoszenia 01.10.2023

• Dziś I niedz. miesiąca. Adoracja.

• Jutro Uroczystość Poświęcenia  oddziałów przedszkolnych, oraz nowej części Szkoły Podstawowej. W tej int. Msza św. o godz. 9:00 w naszym kościele.

• Nabożeństwo różańcowe, codziennie  o godz. 17:30 we wtorki o godz.7:30 po Mszy św. w kaplicy Sióstr,  w niedzielę o godz.  14:30 dziś procesja. Konkurs dla dzieci na najciekawszy różaniec i pamiątkowe obrazki dla dzieci.

• Dziękuje za of. kwartalne złożone również  dzisiaj, będą one przeznaczone na remont budynku parafialnego, do ubiegłej niedzieli złożyliśmy 3850 zł. część ofiar przeznaczamy na bieżące wydatki , drożeje prąd np. z trzech liczników prąd przemysłowy,  pozostałe środki wpłacane są na konto bankowe parafii. Bóg zapłać za ofiary

• Na Duszpasterstwo Młodzieży Diecezjalne, Dekanalne i Parafialne, w ubiegłą niedzielę złożyliśmy 1250 zł.

• W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca.

• Zakupiono piękny dywan pod ołtarz, dziękuję Ofiarodawcy

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę. Siostrom za prace przy kwiatach i posługę liturgiczną w kościele.

• Można zamawiać intencje mszalne do końca tego roku.

• Można zgłaszać zmarłych na całoroczne nabożeństwo zwane wypominki. Jest to modlitwa za zmarłych w każdą niedzielę i 12 Mszy św. w I piątki przez cały rok.

• Dziś odpust w Kaszowie.

• Prasa: G.N. Staś, Wstań. również G. Niedz. EKSTRA Objawienia Maryjne / 14 zł./

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 01.10.2023