Ogłoszenia 09.04.2023

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

• Przeżywamy jedno z największych Świąt Chrześcijańskich, Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim Drogim Gościom i Parafianom składam najlepsze Życzenia Świąteczne, niech P. Jezus Zmartwychwstały obdarzy Was potrzebnymi łaskami, niech błogosławi na, każdy dzień, Wam i Waszym bliskim.

• Dziś Msze św. godz. 6:30, 10:30  i 15:00 o godz. 14:30 Nieszpory Świąteczne.

• Jutro Msze św. o godz. 8:00 i 10:30

• W środę o godz. 17:00 próba dla dzieci komunijnych.

• Dziękuję za udział w procesji Rezurekcyjnej:  dzieciom,  służbie liturgicznej, dziewczętom niosącym  feretrony, Siostrom, OSP za trzymanie warty przy Grobie PJ.

• Dziękuję Mariuszowi i Robertowi i Krzysztofowi N.Szafarzowi Eucharystii za całoroczną posługę u chorych i w kościele. / dojazd własnym transportem /

• Dziękuję za przygotowanie Ciemnicy i Grobu. Pracowało 15 osób, Rada Duszpasterska i inni.

• Dziękuję Siostrom Albertynkom za całoroczną posługę w kościele, szczególnie s. Liliozie w zakrystii i u chorych, za posługę kapłanom przy stole i za życzenia.

• Siostrze Mistrzyni Nowicjatu S. Bernadetcie najlepsze Życzenia Imieninowe.

• Dziękuję za życzenia w Wielki Czwartek z racji Dnia Kapłaństwa Duszpasterskiej R. Władzom Gminnym, Władzom Lokalnym, Szkole Podst. w Mnikowie i wielu innym parafianom. Otrzymaliśmy również życzenia z Ministerstwa  Infrastruktury i z Kancelarii  Prezydenta RP.

• Dziękuję również P. Ewie Chudoba, Barbarze Chwaja, P. Emilii Siuda, Józefowi Cichoń, Michałowi Czech,  Robertowi Kożbiał, Jarkowi Kopeć, Janowi Rospond, Tadeuszowi Michalskiemu, Piotrowi Kopeć informatykowi, Eli Marusinskiej, Kzimierzowi Krawczyk, Zdzisławowi Kącik, Sławkowi Kącik radnemu, Barbarze Rupikowskiej sołtys, Członkom Rady Duszpasterskiej, dziękuję firmie remontowej P. Grzegorza Madydy, Właścicielom Restałracji  „Romantica „ i innym za różnego rodzaju pomoc i prace.

• Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i kwiaty.

• Dziękuję za podzielenie się z księdzem potrawami świątecznymi.

• Dziękuję za palmy wykonane przez dzieci przy pomocy rodziców, babć, dziadków. Największe palmy rodziny Garncarz i Kożbiał z Mnikówka.

• Dziękuję P. Kubie Burtan naszemu organiście za wzorową współpracę, P. Kuba studiuje na Uniwersytecie kierunek Bezpieczeństwo Państwa a także II stopień w szkole Muzycznej w Krakowie.

• Dziękuję za świadectwo wiary przez udział w EDK  / ponad 60 osób /

• Nastąpiły podwyżki kurialne i państwowe, np. podatek od nieruchomości  podniesiony 30 krotnie również podatek osobisty duchownych podniesiony o ponad 1 tyś zł.

• Dziękuj za of. kwartalne przeznaczone na dopłatę za zimową energie elektryczną / 4 tyś zł / gruntowny remont drugiej łazienki w budynku Parafialnym. Do dziś na I kwartał złożyliśmy 3550 zł.

• W Warszawie został przyjęty nasz już drugi wniosek o dofinansowanie z NFOŚIGW. Na docieplenie kościoła i fotowoltaikę. Mamy nadzieję na tym razem pozytywne załatwienie naszego Wniosku.

• Prasa info. na stronie internetowej Parafii.

• Nowe zapowiedzi na tabl. ogłoszeń
    – Pogrzeb śp. Bronisławy Korczek 107 lat w środę o godz. 14:00

• Wszystkim Gościom i Paraf. życzymy dobrego przeżycia Świąt i bł. Bożego.
Ogłoszenia 09.04.2023