Ogłoszenia 17.12.2023

• W niedzielę Wigilia Bożego Narodz. Zachęcam do jej chrześcijańskiego przeżycia. Niech będzie wspólna modlitwa, czytanie Pisma Św. i śpiew kolęd. Niech nikt w tym dniu nie czuje się samotny i opuszczony. Pasterka o godz. 24:00. Wszystkich serdecznie zapraszam. Dziś  można zabrać Światło Betlejemski przyniesione dziś do naszego kościoła przez  harcerzy z Hufca Nadwiślan.

• W zakrystii można zabrać świece i opłatki na stół wigilijny.

• W czwartek od godz. 17:00 będziemy przygotowywać dekoracje świąteczną. Zapraszamy chętnych  do pomocy.

• W środę od godz. 15:00 do 17:30 możliwość spowiedzi św. w naszym kościele, w piątek w Czułowie od godz. 15:00.

• W środę na Mszy św. o godz. 18:00 harcerze z Huwca Nadwiślan Przyniosą Światło Betlejemskie będzie je można zabrać na stół wigilijny.

• Odwiedziny Chorych w czwartek od  godz,. 15:00 proszę aby ich zgłosić w zakrystii.

• W dniu 8.12.23. nasz parafianin, kleryk Michał Kożbiał złożył wieczyste Śluby zakonne w Zgromadzeniu Księży Sercanów. Wraz z modlitwą gratulacje dla Michała i rodziców

• Dziękuję za ofiary kwartalne do dzisiaj, złożyliśmy 3.800 zł. Przeznaczone są  na remont w  budynku gospodarczym. Część na świąteczną pomoc kilku naszym rodzinom.

• Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na gaz.

• Dziękuję za transport gazu p. Józefowi Cichoń oraz pozyskanie choinek i transport p. J. Cichoń,
    p. Mariuszowi Sławczyńskiemu, p. Michałowi Czech.

• Prasa: „ Gość N”.  „Wstań” dla chorych , „ Staś” dla dzieci.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia  Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 17.12.2023