Ogłoszenia 24.09.2023

• Dziś Diecezjalny Dzień Młodzieży. / składka przeznaczona na Duszpasterstwo Młodzieży w diecezji, dekanacie i parafii /

• Jutro o godz. 17:30 rozpoczyna się Peregrynacja Relikwii i Obrazu Bł. Siostry Bernardyny współzałożycielki Zgrom. Sióstr Albertynek Peregrynacja rozpocznie się tu w kościele u Św. Brata Alberta o godz. 17:30. O godz. 18:00. Msza św. koncelebrowana, następnie Relikwie i Obraz Zostaną przeniesione do Domu Sióstr. Nawiedzenie zakończy się w środę 27.09.23.

• Od przyszłej niedzieli dodatkowa Msza św. o godz. 15:00 i procesja różańc.

• Wszystkie dzieci proszę na Msze św. na godz. 10:30 w każdą niedzielę, szczególnie Kl. III z rodzicami.

• Wsobotę 30.09.23 odbędzie się Pielgrzymka Róż Różańcowych do Łagiewnik /. pielgrzymka od godz.10:00 o godz. 12:00 Msza św./

• W naszej parafii istnieją cztery Róże Różańcowe:
    1. P.w. PJ. Miłosiernego  –  zelator /odpowiedzialna/ p. Irena Korpak
    2. P.w. Św. Brata Alberta –  zelator /odpowiedzialna/ p.Anna Wójtowicz
    3. P.w. Św. Siostry Faustyny – zelator /odpowiedzialna/ p. Danuta Kopeć
    4. P.w. Św. Jana Pawła II – zelator /odpowiedzialna/ p. Małgorzata Ziarkowska

• Było by dobrze aby powstała Męska Róża  / jest jeden mężczyzna /.

• Dziękuje za of. kwartalne złożone również  dzisiaj, będą one  przeznaczone na dalszy remont  budynku parafialnego i rachunki za energie elektryczną.

• Dziękuję  Rodzinom  za sprzątanie  kościoła i kwiaty .Siostrze Gerardzie za prace przy kwiatach.

• Prasa, Gość N. Niedziela.Staś , Wstań.

• W tym tygodniu  od wtorku  będzie mnie zastępował  ks. proboszcz z Czułowa.  W naszym  kościele porządek  Mszy św. bez zmian.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia  Dnia Pańskiego i bł. Bożego i zdrowia na cały tydzień.
Ogłoszenia 24.09.2023