Ogłoszenia 25.12.2023

• Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia – jedno z największych Świąt chrześcijańskich. Msze św. o godz. 8:00 10:30 i dodatkowo o godz. 15:00. Witam wszystkich Gości w kościele i w rodzinach. Życzę wszystkim Błogosławionego przeżycia tych Świąt a szczególnie zdrowia.

• Jutro święto Św. Szczepana, pierwszego męcz. chrześcijańskiego i Św. Rodziny . Msze. Św. o godz. 8:00 i 10:30 / pośw. owsa/.

• Pragnę przy okazji Świąt podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w Roratach – dzieciom, ministrantom, dorosłym.

• Dziękuję Siostrom za bezinteresowną posługę w zakrystii w ciągu roku, S. Gerardzie, Za pomoc w śpiewie  podczas liturgii S. Bernadetcie, S. Marii, S. Przełożonej Edycie.

• Dziękuję NSZ .Eucharystii za całoroczną posługę u chorych i na  Mszach św. p. Robertowi Kożbiał  i P. Mariuszowi Mrozowicz. P. Krzysztofowi Łapaj, P. J Cichoń za  niekomercyjną cenę gazu i transport.

• Dziękuję Państwu Rupikowskim za piękne kwiaty świąteczne.

• Dziękuję p. Sołtys, Barbarze Rupikowskiej.

• Dziękuję p. Radnemu  Sławkowi  Kącik.

• Dziękuję p. Wójtowi Pawłowi Miś.

• Dziękuję  rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na gaz.

• Dziękuję za of. kwartalne.

• Dziękuję za podzielenie się świąt. potrawami z księdzem.

• Pragnę podziękować Rodzinom , które  na różny sposób pomagały w przygotowaniu tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w naszym kościele i w naszej parafii są to  wszystkie  rodziny z Duszpasterskiej Rady Parafialnej i inni  Pracowało 20 osób:
    – rodz. P. Kożbiał
    – rodz. P. Kisiel
    – rodz. P. Kopeć z Nawsia
    – rodz. P. Chełmecki
    – rodz. Soji

• Oraz innym za różnoraką pomoc w ciągu roku:
    – p. Ewia Chudoba
    – p. Józef Cichoń
    – p. Piotr Kopeć (informatyk)
    – rodz. P. Kożbiał
    – rodz. P. Czapla
    – rodz. P. Sławczyński
    – p. Zdzisław Kącik
    – p. Mariusz Tarnowski
    – p. Tadeusz Furgał
    – p. Czesława Soja
    – p. Ela Marusińska
    – p. Kazimierz Krawczyk
    – p. Małgorzata Ziarkowska
    – p. Andrzej Lach
    – p. Kuba Burtan (organista)

• Wszyscy a niektórzy z dziećmi chętnie, dobrowolnie zgłaszali się do pomocy / ponad 35 osób,  inni na różny sposób dla siebie możliwy wspierają parafię i księdza, Bóg zapłać za to, w int tych osób będzie odprawiona Msza św. w niedzielę 14.01.24. o godz. 10:30.

• Wszystko co mamy w kościele i co uczyniono, jest Darem Waszych serc i rąk, za to Wam serdecznie dziękuję.

• Składka z pasterki przeznaczona  na Fundusz SOS  Ratowania Życia

• Składka z B. Narodzenia  na „świętopietrze” Bazylikę św. Piotra w Rzymie.

• Składka ze Św. Szczepana na UPJPII. w Krakowie.

• Składka w Nowy Rok  na Misje.  Bóg zapłać za ofiary.

• W niedzielę  ostatni dzień roku. O godz. 10:30 nabożeństwo i  Msza św. dziękczynna na zakończenie starego roku.

• W  Nowy Rok Św. B. Rodzicielki. Msza św. o godz. 8:00, 10:30 i 15:00.
Ogłoszenia 25.12.2023