Ogłoszenia 14.04.2024

• Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Jest to czas głębokiej refleksji mad Biblią, dlatego Kościół zachęca do lektury Słowa Bożego. W tym roku hasłem przewodnim jest: Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele. Po Mszy świętej ministranci przy wyjściu podadzą cytat Pisma Świętego niech to słowo prowadzi przez najbliższe dni.

• Przewodniczący KEP prosi, aby dzisiejsza niedziela była dniem modlitwy w obronie życia poczętego.

• Można zamawiać intencje Mszy świętych u ks. kanonika Stanisława.

• W poniedziałek o godzinie 16:30 próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

• W piątek trzeci piątek miesiąca. O godz. 17:30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu możliwość modlitwy w ciszy. Natomiast, o godz. 17:45 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego po zakończeniu będzie Msza Święta.

• W piątek spotkanie Grupy Apostolskiej dla dzieci i młodzieżyo godz. 18:45 do 19:45.

• W niedzielę 21 kwietnia przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie podejmą posługę podczas Mszy świętych w naszej Parafii. W ten dzień ofiarujemy modlitwy w intencji Seminarium Duchownego w Krakowie oraz ofiarujemy ofiary z tacy na potrzeby Seminarium. O godzinie 9:45 będzie spotkanie z klerykami dla ministrantów i lektorów oraz dla Grupy Apostolskiej.

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty oraz zrobienie porządku przed kościołem. Bóg zapałać.

• Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

• Wszystkim życzę duchowego przeżycia Dnia Pańskiego oraz błogosławionego tygodnia.
Ogłoszenia 14.04.2024