Ogłoszenia 15.10.2023

• Dziś wybory do Parlamentu. Człowiek wierzący, chrześcijanin ma moralny obowiązek uczestniczyć w wyborach, i głosować na ludzi, którzy uznają  Boże Przykazania i żyją wg. nich. Nie idąc do wyborów niejako umywamy ręce, komuś pozwalamy decydować za nas. Dlatego pójdźmy i oddajmy głos na właściwych ludzi. Wybory ważne, które zdecydują o losach naszej Ojczyzny na długie lata.

• Dziś 23 Dzień  Papieski, modlitwa i of. na pomoc młodym ludziom z ubogich Rodzin / ok. 2 tyś . os. korzysta z tej pomocy / Żywy Pomnik św. JP II /

• W piątek Uroczystość Św. Jana Kantego głównego patrona archidiecezji.

• W niedzielę liturgiczna Uroczystość św. Jana Pawła II.

• Nabożeństwo różańcowe, codziennie  o godz. 17:30 w niedzielę o godz. 14:30. Konkurs dla dzieci na najciekawszy różaniec.

• Wyjątek  różaniec we wtorki o godz. 7:30 po Mszy św. w kaplicy Sióstr.

• Wypominki, modlitwa za zmarłych w każdą niedz. i 13  Mszy św. w I piątki przez cały rok oraz Dzień Zaduszny.

• Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę. Siostrom  za  posługę  liturgiczną w  tygodniu.

• Siostrze Gerardzie nowej zakrystiance  z okazji Imienin składamy najlepsze Życzenia.

• Zbiórka  plonów dla Domu Dziecka w Krakowie  przed  lub po nabożeństwie wieczornym, 3 drzwiach budynku obok kościoła.

• Nowe zapowiedzi na tablicy ogłoszeń.

• Prasa G. Niedz.  Niedziela, Staś , Wstań.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego bł. Bożego i zdrowia.
Ogłoszenia 15.10.2023