Ogłoszenia 22.10.2023

• Dziś Niedziela Misyjna. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składka na cele misyjne.

• Dziś Uroczystość Św. Jana Pawła II.

• Nabożeństwo różańcowe, codziennie o godz. 17:30 w niedzielę o godz. 14:30. Konkurs dla dzieci na najciekawszy różaniec.

• Godzinki w niedzielę o godz. 7:30.

• W Narodowe Święto Niepodległości 11. Listopada po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy na Tradycyjny Śpiew Pieśni Patriotycznych przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Liszek.

• W piątek o godz. 11:00 w szkole apel przygotowany przez uczniów. ” Akcja Odblaskowa Szkoła „ zapraszamy mieszkańców a szczególnie seniorów każdy otrzyma „ odblask”.

• Zbiórka plonów dla Domu Dziecka w Krakowie przed lub po nabożeństwie wieczornym, w trzecich  drzwiach budynku obok kościoła.

• Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła i kwiaty. Siostrze za pracę przy kwiatach. Siostrom za  posługę liturgiczną w tygodniu.

• Dziękuję p. Józefowi Cichoń za ufundowanie nagłośnienia przenośnego potrzebne szczególnie na pogrzebach, jak również za inne prace.

• Dziękuje p. Stanisławowi Marszalikowi za prace elektryczne.

• W przyszłą niedz. zmiana czasu.

• Dziś odpust w Liszkach ku czci św. Jana Kantego.

• Prasa G. Niedz. Niedziela, Staś, Wstań.

• 06.11.23 odbędzie się telekonferecja naszej parafii z przedstawicielami NFOŚIGW w Warszawie. Temat dotyczy dofinansowania prac docieplenia i ogrzewania naszego kościoła i plebanii.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego bł. Bożego i zdrowia.
Ogłoszenia 22.10.2023