Ogłoszenia 19.11.2023

• Dziś  III Światowy  Dzień Ubogich / plakat / Dziękuję za of. złożone dziś na Dzień Ubogiego, połowa  of. na Caritas połowa na pomoc w naszej parafii

• W przyszłą niedz. – Uroczystość Chrystusa Króla.

• Akcja Mikołajkowa dla dzieci na oddziale  Hematologii i Onkologii w Prokocimiu. / tekst ,plakat / wczoraj i w sobotę 25.11.23  w Sali  parafialnej od godz. 9.00 do 10.30.

• W przyszłą niedzielę po drugiej Mszy św. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. obecność obowiązkowa

• Dziś odpust w Czułowie .

• Prasa. Gość Niedz.

• Info o profesji wieczystej kleryka  Michała Kożbiał  w Zgromadzeniu Księży Sercanów  08. 12. 2023.

• Dziękuję za przyjęcie paproci na zimę i transport, tej samej rodzinie co każdego roku.

• Dziękuję za transport płodów rolnych do Domu Dziecka w Krakowie Tej samej rodzinie co każdego roku.

• Dziękuję za transport płodów rolDziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła, i  ofiarę na gaz.nych do Domu Dziecka w Krakowie Tej samej rodzinie co każdego roku.

• Dziękuję  p. Ewie Chudoba za pomoc w załatwieniu spraw parafialnych.

• Dziękuję p. J. Cichoń za transport gazu i niekomercyjną  cenę  gazu.

• W poniedziałek 06. 11.23  odbyła się  telekonferencja  naszej parafii z przedstawicielami  NFOŚIGW w Warszawie temat dotyczył  dofinansowania prac docieplenia i ogrzewania naszego kościoła i plebani. Wynik rozmów bardzo  pozytywny , otrzymamy dofinansowanie, potrzeba  jeszcze załatwić trochę  formalności / załatwienia trwają od 3 lat/ i na wiosnę  będzie  można zaczynać prace. Będę informował o postępach  w tym temacie

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia  Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 19.11.2023