Ogłoszenia 12.11.2023

• W przyszłą niedzielę 19.11.23 VII Światowy  Dzień Ubogich. Ofiary złożone  na Dzień Ubogiego, połowa  of. na Caritas połowa na pomoc w naszej parafii.

• Wczoraj odprawiona została uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Był również Tradycyjny Śpiew Pieśni Patriotycznych przy akompaniamencie Gminnej Orkiestry z Liszek.

• Dziękuję za pomoc pp. Katarzynie Kopeć i Czesławie Soja.

• Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na gaz. Również za posprzątanie sali parafialnej.

• Dziękuję Siostrom za posługę  liturgiczną w kościele.

• Proszę aby zgłaszać ew. uwagi w czytanych wypominkach.

• Dziękuję za of. złożone przy wypominkach. Część przeznaczona  jest  na duszpasterstwo  dzieci i młodzieży w archidiecezji, część pozostaje do dyspozycji w parafii w tym roku  przeznaczona na  prace remontowe budynku parafialnego

• W poniedziałek  odbyła się  telekonferencja  naszej parafii z przedstawicielami  NFOŚIGW w Warszawie temat dotyczył  dofinansowania prac docieplenia i ogrzewania naszego kościoła i plebani. Wynik rozmów bardzo  pozytywny , otrzymamy dofinansowanie, potrzeba  jeszcze załatwić trochę  formalności / załatwienia trwają od 3 lat/ i na wiosnę  będzie  można zaczynać prace. Będę informował o postępach  w tym temacie.

• Dziś odpust w Kamieniu.

• Prasa. Gość Niedz.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia  Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 12.11.2023