Ogłoszenia 26.02.2023

• I Niedz. Wielkiego Postu.

• Gorzkie Żale o godz. 14:30 i Msza św.

• Droga krzyżowa w piątek o godz. 17:30.

• W przedsionku kościoła można składać dary dla Ukrainy, również ewentualną of. do skarbonki. Ofiary przekazujemy przez Caritas Polska jest to najbardziej bezpieczna i najpewniejsza droga, że ofiary nasze dotrą do potrzebujących.

• Codziennie modlimy się na Mszach św. i prywatnie / różaniec o godz. 20:30 / o pokój na świecie a szczególnie na Ukrainie, modlitwę można połączyć z Jasną Górą, z Radiem Maryja czy z TV TRWAM. Zachęcam również do oglądania programów, filmów szczególnie biblijnych w TV Trwam.

• W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca w I sobotę Różaniec o godz. 16:00 w kaplicy Sióstr.

• Rekolekcje Wielkopostne od V niedzieli W. Postu tzn. od 26.03.2023.

• Dziękuję za pracę przy drewnie.

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę  na gaz.

• Dziękuję Siostrom za prace w zakrystii, prowadzenie modlitwy w tygodniu.

• Prasa Gość N. / 10 /  / Staś / 10 zł. /

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień. Trwajmy w nadziej i ufności że wojna się zakończy i nastanie pokój.
Ogłoszenia 26.02.2023