Ogłoszenia 26.03.2023

• V Niedziela W. Postu.

• Dziś Gorzkie Żale o 14:30 i Msza św.

• W piątek Msza Św. o godz. 16:30 a po niej tradycyjna droga krzyżowa do MB Skalskiej .

• Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Gorąco witam O. Rekolekcjonistę ks. Kazimierza, misjonarza z Piekar. Program Rekolekcji na tablicy ogłoszeń, na str. inter. Parafii oraz przy wyjściu w wersji papierowej.

• W piątek nocą odbyła się ED Krzyżowa do Kalwarii i Czernej uczestniczyło ponad 60 os. Dziękuję uczestnikom i organizatorom.

• W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary kwartalne. Dziś można zabrać koperty. Już dziś dziękuję tym rodzinom, które rozumieją potrzeby naszej parafii i starają się w miarę swoich  możliwość ją wspierać.

• Natomiast jutro i we wtorek na Mszach św. złożymy ofiarę na wsparcie Ośrodka Duszpasterskiego „ Radosna Nowina „ w Piekarach skąd przybył do nas ks. Rekolekcjonista.

• W tym tygodniu I sobota miesiąca. O godz. 7:00 po Mszy św. nabożeństwo o godz. 16:00 w kaplicy Sióstr Różaniec.

• Deklaracja o „ Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego „

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na gaz. Siostrze Liliozie za prace w zakrystii.

• Dziękuję Pani Czesi i Bartkowi Soja za prace.

• Dziękuje OSP za pielęgnacje drzew przy kościele. /przez 3 godz. pracowało 8 os./

• Nowe zapowiedzi na tablicy ogłoszeń.

• Prasa Gość  N. również G. specjalny „ Insygnia męki Pańskiej „ / 14 zł. / „ Wstań „ dla chorych.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia  Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały  tydzień.
Ogłoszenia 26.03.2023