Ogłoszenia 3.03.2024

• Bóg zapłać wszystkim Przedstawicielom, którzy w imieniu całej Parafii wyrazili wdzięcznośći podziękowanie za posługę dotychczasowemu proboszczowi ks. kanonikowi Stanisławowi Święciak. Cieszymy się, że ks. kanonik Stanisław zostaje z nami, aby dalej służyć Bogu i prowadzić wiernychdo Boga. Niech Matka Boża Nieustającej Pomocy wyprasza wszelkie łaski.

• Dziękuje za wspólną modlitwę podczas Eucharystii ks. Dziekanowi Stefanowi Midor i uroczyste przekazanie parafii św. Brata Alberta. Także podziękowanie kieruje do ks. Franciszka Walkosza proboszcza parafii Prusy za dar modlitwy oraz wszelkie wsparcie. Niech Bóg, który powołuje i posyła robotnikówna swoje żniwo prowadzi mnie mocą Ducha Świętego w posłudze wiernym naszej Parafii.

• Dziękuje Przedstawicielom naszej Parafii za słowa pełne wiary i dobroci na początku mojej posługiw naszej wspólnocie parafialnej oraz wszystkim wiernym uczestniczącym w Eucharystii.

• Dziś Gorzkie Żale o godz. 14:30 i Msza św. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17:30 i Msza św.

• W poniedziałek święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej.

• W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Naszymi modlitwami otoczmy kapłanów oraz prośmyo nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

• W przyszłą niedzielę IV Wielkiego Postu rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi rekolekcje ks. Profesor Roman Bogacz z UPJP II w Krakowie.Program Rekolekcji zamieszczony jest na stronie internetowej parafii, na tablicy ogłoszeń oraz przy wyjściu głównym i bocznym w wersji papierowej.

• Dziękuję Siostrom za prace w zakrystii, prowadzenie modlitwy w tygodniu. Dziękuję Rodzinomza sprzątanie kościoła i ofiarę na gaz.

• Została wykończona łazienka publicznego użytku. Można z niej korzystać.Wejście do łazienki jest – pierwsze drzwi po lewej stronie przechodząc bramęwjazdową.

• Parafia Matki Bożej w Czułowie organizuje lotniczą pielgrzymkę do Rzymu i Sanktuariów we Włoszech w dniach 8 – 15 kwietnia. Informacje w zakrystii.

• Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest drugi numer magazynu „Historia Kościoła”. Cena 12 zł. Kolejny numer będzie datowany na maj/czerwiec.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

• W minionym tygodniu odszedł od nas do Pana śp. Józef Tarnowski brat O. Misjonarza Władysława. Msza św. pogrzebowa będzie w poniedziałek o godz. 14:00.
    Polećmy zmarłego Józefa miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia 3.03.2024