Ogłoszenia 10.03.2024

• Dzisiejsza niedziela, to niedziela „Laetare”. Nazwa pochodzi od pierwszego słowa antyfony na wejście: Raduj się, Jerozolimo. Radość płynie od Boga, który jest źródłem miłosierdzia, daje łaskę zbawienia. To zawołanie: Raduj się, Jerozolimo uświadamia nam, że zbliżamy się w wielkopostnym przygotowaniu do świętowania misterium paschalnego Jezusa Chrystusa.

• Przez najbliższe dni przeżywać będziemy rekolekcje wielkopostne, aby Słowo Boże było dla nas lekarstwem duchowego oczyszczenia. Rekolekcje poprowadzi ks. Profesor Roman Bogacz z UPJP II w Krakowie. Witamy wśród nas księdza Profesora w naszej wspólnocie parafialnej. Program Rekolekcji zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń oraz przy wyjściu głównym i bocznym w wersji papierowej. W poniedziałek i wtorek ofiary zebrane podczas Mszy Świętych przeznaczone będą na pokrycie kosztów rekolekcji.

• Droga krzyżowa w piątek o godz. 17:30 i Msza św. W ten dzień przypada trzeci piątek miesiąca. W naszych modlitwach prośmy o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata. Także w piątek wyrusza z naszej Parafii EDK. Msza święta o godz. 20:00

• Dziękuję Siostrom za prace w zakrystii, prowadzenie modlitwy w tygodniu.

• Dziękuję Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na gaz.

• W piątek po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie dzieci z klasy III Sz. P. wrazz rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

• Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

• Wszystkim życzę duchowego przeżycia rekolekcji wielkopostnych oraz Dnia Pańskiego i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 10.03.2024