Ogłoszenia 05.11.2023

• Dziś Adoracja I niedz. miesiąca.

• W sobotę 11 listopada Rocznica Odzyskania  Niepodległości. Proszę aby wywiesić flagi państwowe  i udekorować nimi nasze domy.

• Msze Św. o godz. 8:00 i 10:30 w intencji Ojczyzny po Mszy św. zapraszamy na Tradycyjny Śpiew Pieśni  Patriotycznych przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Liszek Zachęcam również do oglądania  transmisji TV z Uroczystości Państwowych.

• Dziękuję za of. złożone przy wypominkach. Część przeznaczona jest na duszpasterstwo dzieci i młodzieży w archidiecezji, część pozostaje do dyspozycji w parafii w tym roku  przeznaczona na  prace remontowe budynku parafialnego.

• W ubiegłą niedzielę na Budownictwo Sakralne złożyliśmy 1310 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

• Zbiórka plonów lub darów dla Domu Dziecka w Krakowie przed lub po nabożeństwie wieczornym, w 3 drzwiach.

• Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła i kwiaty. Siostrom za pracę przy kwiatach, posługę liturgiczną w kościele.

• Dziękuję p. Józefowi Cichoń za pracę, również Szymkowi i Madzi Kożbiał.

• Proszę aby zgłaszać ew. uwagi w czytanych wypominkach.

• Jutro odbędzie się telekonferencja naszej parafii z przedstawicielami NFOŚIGW w Warszawie. Temat dotyczy dofinansowania prac docieplenia i ogrzewania naszego kościoła i plebani. O wynikach rozmów poinformuję w niedzielę.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 05.11.2023