Ogłoszenia 29.10.2023

• W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30. Na cmentarzu w Morawicy o godz. 12:00.

• W czwartek Wspomnienie W. Wiernych Zmarłych Msze św. o 8:00. i 18:00.

• Odpust zupełny: nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, stan Łaski Uświęcającej , w dniach od 1- 8. XI.

• W ubiegłą niedzielę  na Misje złożyliśmy  1 470  zł. również z of. w kaplicy MB Skalskiej

• Dziś składka na Budownictwo  Sakralne. Bóg zapłać za złożone ofiary. / z tych of. w roku 2003 otrzymaliśmy  od kurii 120 tyś. zł. na wykupienie od Spółdzielni zabranego  przez komunistów mienia kościelnego, ponad 50 ha ziemi oraz mienie gospodarcze….. / Obecnie ponad 2 ha parku i zabudowania są własnością naszej parafii wpisane do ksiąg wieczystych.

• W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Spow.św. w piątek od 16:00.

• Zbiórka  plonów dla Domu Dziecka w Krakowie przed lub po nabożeństwie wieczornym, w trzecich  drzwiach budynku  parafialnego./ jeszcze  w tym tygodniu /

• Dziękuje SS. Albertynkom za posługę w liturgii szczególnie w tygodniu.

• Dziękuję za rożnego rodzaju pomoc i pracę w minionym tygodniu: p. Józef Cichoń.

• W Narodowe Święto Niepodległości 11. Listopada po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy na Tradycyjny Śpiew Pieśni Patriotycznych  przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Liszek.

• Wszystkim życzę dobrego przeżycia  Dnia Pańskiego i bł. Bożego na cały tydzień.
Ogłoszenia 29.10.2023